O mnie

Po drugiej stronie obiektywu

Nazywam się Kamil Czyżewski. Jestem fotografem zwierząt.

Fascynuje mnie świat zwierząt – dlatego postanowiłem połączyć moją pasję z pracą i zostałem lekarzem weterynarii. Otwarcie studia fotograficznego dało mi możliwość dzielenia się tą pasją z innymi ludźmi.

Specjalizuję się w fotografii psów i kotów ale przed moim obiektywem wszystkie zwierzęta są mile widziane. Pracuję ze zwierzętami zarówno w studio jak i w plenerze.

W trakcie każdego spotkania dbam by zwierzęta czuły się swobodnie i postrzegały sesję jako świetną zabawę. Dlatego dobrze przygotowuję się do każdego spotkania: przeprowadzam wywiad z opiekunami by dowiedzieć się jaki jest cel sesji, dowiaduję się jakie są upodobania zwierzęcia, dobieram odpowiednio sprzęt w studio.

Profesjonalne podejście, bogate doświadczenie, odrobina cierpliwości i dobra współpraca z opiekunami zwierzęcia sprawiają, że każda moja sesja kończy się sukcesem – uchwyceniem na zdjęciach nie tylko urody , ale i charakteru zwierzęcia.

Moje studio fotograficzne dopasowane jest do potrzeb zwierząt.

Prowadzę studio w pełni przystosowane do realizacji najróżniejszych potrzeb fotograficznych, z uwzględnieniem szczególnych potrzeb zwierząt:

– powierzchnia studia wynosi 40m2 – taka przestrzeń pozwala na swobodne przemieszczanie zwierząt i poszukiwanie najlepszych ujęć,

– rolety w oknach studia są przyciemniające – to zapewnia komfort sesji i jest szczególnie ważne podczas fotografowania kotów,

– tła i powierzchnie w studio są łatwe do utrzymania w czystości i dezynfekcji – to jest konieczne do utrzymania higienicznych warunków pracy ze zwierzętami i gwarantuje bezpieczeństwo kociąt i szczeniąt,

– studio posiada wydajną klimatyzację – to bardzo ważne dla ochłody psów ras brachycefalicznych i psów o pokaźnym futrze, które podczas upałów bardzo szybko się męczą ,

– studio budzi pozytywne skojarzenia – to ważne, bo zapachy innych zadowolonych zwierząt pomagają kolejnym modelom w oswojeniu  się z  nowym miejscem.

– przy studio znajduję się dobrze zaopatrzony sklep zoologiczny – ratuje sytuacje, jeśli zabraknie smaczków, zabawek lub gdy potrzebne są produkty hipoalergiczne.

Moje studio znajduję się w dogodnej lokalizacji tj. w miejscowości Latchorzew, przy ul. Warszawskiej 212, nieopodal obwodnicy Warszawy, trasy S8 na odcinku Warszawa Bemowo.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć w galerii oraz zapoznania się z moją ofertą

Nie ważne, czy zdjęcia mają zdobić ścianę, książkę, czy afisz reklamowy – dołożę wszelkich starań, żeby zwierzę pokazało się ze swojej najlepszej strony, a jego opiekun był zachwycony.